KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857451
nr 1385 7451
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på duk, 50x65cm, yttermått inklusive ram: 63x78cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:05:53
22/3 15:46:43
22/3 15:54:07